Diskuse

DISKUTUJTE.           PIŠTE.              PTEJTE SE.
 

Závody

Datum: 30.08.2018

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Strašně mě baví tyhle názor lidí kteří nikdy nic neorganizovali a jen pomlouvají že někdo něco neudělá. Prostě chce udělat závod a trať podle svých představ a ne jen kvůli tou aby panu LEE udělal radost. Komu se závod líbil se vrátí i přístí rok a kdo má problém, ať si jezdí jinam. Třeba na závody pana brankáře Čecha za 4 násobné startovné.
Takže pane LEE prodejte kolo a hrajte radši šachy, to počasí neovlivní neboť se turnaje odehrávají ve vnitřních prostorách. Ale to by ste si mohl stěžovat zase na teplotu unitř, že?

—————

Datum: 23.02.2019

Vložil: to ONDRA

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Ondro,Ondro, ty si mimo...já nemluvil o počasí a ani o startovném a jeho výši. Ale pouze a jenom o možné změně dojezdu,aby závod vůbec byl. Takto nás pořadatel "nutí" hledat jiné akce. Ale budiš. Závod jsem taky pořádal,bohužel neúspěšně(kryl se s jinou mega akcí) a i tak jsem nic nezanedbal. Ale už se změnil majitel okolních lesů a polností a jsem v pytli navždy a právě proto se snažím Vás přivést k myšlence aby se jelo...i se změnama

—————

Datum: 30.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Tak to je mi líto.Je to vaše rozhodnutí

—————

Datum: 05.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: zrušení

Jejda jejda malý zisk???Nedělám to pro zisk.

—————

Datum: 26.08.2018

Vložil: Libor

Titulek: Re: zrušení

dětské závody tedy budou?

—————

Datum: 27.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: Re: zrušení

Je mi to líto letos nebude ani dětský závod

—————

Datum: 03.09.2017

Vložil: Michal

Titulek: Fotky

Ahoj nějak mi nefunguje odkaz na fotky od luigiznojmo. Nemáte někdo jinej odkaz? A jinak se připojujibk chvále na trať, dlouho jsem se takhle parádně nesvezl. Díky pořadatelům

—————

Datum: 03.09.2017

Vložil: admin

Titulek: Re: Fotky

zkopíruj odkaz, ale bez uvozovek vepředu a za A JEDE TO

—————

Datum: 04.09.2017

Vložil: Michal

Titulek: Re: Re: Fotky

Super diky za radu

—————

Datum: 03.09.2017

Vložil: Zbyněk

Titulek: Výsledky

Ahoj, budou výsledky nebo popř. odkaz?

—————